Boccia

Kampoppsett lørdag

Spillestart kl. 11:30.

  • 8 puljer á 3 lag
  • Dobbel serie. De 2 beste i puljene går videre til a-sluttspill som spilles som ren cup. 3. plass i hver pulje går til b-sluttspill som spilles som ren cup
  • Det spilles på 8 baner.

Turneringen er ferdig ca. kl. 14:30.

Kampoppsett søndag

Spillestart kl. 10:00.

A-sluttspill:
Stjernelaget 2
Vivil 1
Sunndal boccia 2 
Fredikborgsveien 1
GØIF 2
Sunndal boccia 1
Trondheim/Røyken
Larvik 2
Askøy 2
Kjelsås 1
Lesja 2
Birkebeineren 1
GØIF 1
Stjernelaget 1
Røyken 2
Askøy 1

B-sluttspill:
Heming 1
Lesja 1
Larvik 1
Birkebeineren 2
Røyken 1
Ulsrudveien bolig 1
Vivil 2
Gjelleråsen 1 

  • Kl. 10:00: 8-dels finale sluttspill A (16 lag på 8 baner)
  • Kl. 10:30: Kvartfinale sluttspill A (8 lag på 4 baner)
  • Kl. 10:30: Kvartfinale sluttspill B (8 lag på 4 baner)
  • Kl. 11:00: Semifinale sluttspill A (4 lag på 2 baner)
  • Kl. 11:00: Semifinale sluttspill B (4 lag på 2 baner)
  • Kl. 11:30: Bronse finale sluttspill A (2 lag på 1 bane)
  • Kl. 11:30: Bronse finale sluttspill B (2 lag på 1 bane)
  • Kl. 11:30: Finalen sluttspill A (2 lag på 1 bane)
  • Kl. 11:30: Finalen sluttspill B (2 lag på 1 bane)

Turneringen er ferdig ca. kl. 12:00.

Kampoversikt lørdag

Runde 1: kl. 11:30

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1Vivil IL 1Gjelleråsen 11
2Fredriksborgveien 1Vivil IL 22
3Gøif IL 2Sunndal Boccia  13
4Røyken HIL 1Mix lag4
5IF Birkebeineren 2Askøy HSL 25
6Larvik 1Lesja IL 26
7CFK Stjernelaget 1Lesja IL 17
8Røyken HIL 2Heming 18

Runde 2: kl. 12:00

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1CFK Stjernelaget 2Vivil IL 11
2Sunndal Boccia 2Fredriksborgveien 12
3Ulsrudveien Bolig 1Gøif IL 23
4Larvik 2Røyken HIL 14
5Kjelsås IL 1IF Birkebeineren 25
6IF Birkebeineren 1Larvik 16
7Gøif IL 1CFK Stjernelaget 17
8Askøy HSL 1Røyken HIL 28

Runde 3: kl. 12:30

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1Gjelleråsen 1CFK Stjernelaget 21
2Vivil IL 2Sunndal Boccia 22
3Sunndal Boccia 1Ulsrudveien Bolig 13
4Mix lagLarvik 24
5Askøy HSL 2Kjelsås IL 15
6Lesja IL 2IF Birkebeineren 16
7Lesja IL 1Gøif IL 17
8Heming 1Askøy HSL 18

Runde 4: kl. 13:00

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1Gjelleråsen 1Vivil IL 11
2Vivil IL 2Fredriksborgveien 12
3Sunndal Boccia 1Gøif IL 23
4Mix lagRøyken HIL 14
5Askøy HSL 2IF Birkebeineren 25
6Lesja IL 2Larvik 16
7Lesja IL 1CFK Stjernelaget 17
8Heming 1Røyken HIL 28

Runde 5: kl. 13:30

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1Vivil IL 1CFK Stjernelaget 21
2Fredriksborgveien 1Sunndal Boccia 22
3Gøif IL 2Ulsrudveien Bolig 13
4Røyken HIL 1Larvik 24
5IF Birkebeineren 2Kjelsås IL 15
6Larvik 1IF Birkebeineren 16
7CFK Stjernelaget 1Gøif IL 17
8Røyken HIL 2Askøy HSL 18

Runde 6: kl. 14:00

PuljeHjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
1CFK Stjernelaget 2Gjelleråsen 11
2Sunndal Boccia 2Vivil IL 22
3Ulsrudveien Bolig 1Sunndal Boccia 13
4Larvik 2Mix lag4
5Kjelsås IL 1Askøy HSL 25
6IF Birkebeineren 1Lesja IL 26
7Gøif IL  1Lesja IL 17
8Askøy HSL 1Heming 18

Kampoversikt søndag

8-dels finalesluttspill A: kl. 10:00

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
8 dels 1Pulje 1 nr. 1Pulje 7 nr. 21
8 dels 2Pulje 8 nr. 2Pulje 2 nr. 12
8 dels 3Pulje 3 nr. 1Pulje 5 nr. 23
8 dels 4Pulje 6 nr. 2Pulje 4 nr. 14
8 dels 5Pulje 5 nr. 1Pulje 3 nr. 25
8 dels 6Pulje 4 nr. 2Pulje 6 nr. 16
8 dels 7Pulje 7 nr. 1Pulje 1 nr. 27
8 dels 8Pulje 4 nr. 2Pulje 8 nr. 18

Kvartfinale søndag sluttspill A: kl. 10:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
Kvart 1Vinner 8 dels 1Vinner 8 dels 21
Kvart 2Vinner 8 dels 3Vinner 8 dels 42
Kvart 3Vinner 8 dels 5Vinner 8 dels 63
Kvart 4Vinner 8 dels 7Vinner 8 dels 84

Kvartfinale søndag sluttspill B: kl. 10:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
Kvart 1Pulje 1 nr. 3Pulje 7 nr. 35
Kvart 2Pulje 8 nr. 3Pulje 6 nr. 36
Kvart 3Pulje 5 nr. 3Pulje 3 nr. 37
Kvart 4Pulje 2 nr. 3Pulje 4 nr. 38

Semifinale søndag sluttspill A: kl. 11:00

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
Semi 1Vinner kvart 1Vinner kvart 31
Semi 2Vinner kvart 2Vinner kvart 43

Semifinale søndag sluttspill B: kl. 11:00

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
Semi 1Vinner kvart 1Vinner kvart 35
Semi 2Vinner kvart 2Vinner kvart 47

Bronsefinale søndag sluttspill A: kl. 11:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
BronsefinaleTaper semi 1Taper semi 25

Bronsefinale søndag sluttspill B: kl. 11:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
BronsefinaleTaper semi 1Taper semi 27

Finale sluttspill A: kl. 11:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
FinaleVinner semi 1Vinner semi 21

Finale sluttspill B: kl. 11:30

Hjemmelag (rød)Bortelag (blå)Banenr.
FinaleVinner semi 1Vinner semi 23